JuCad Eklektik Tour

JuCad Tour je dlouhodobá soutěž hraná formou eklektik, kdy se hráčům z jednotlivých turnajů počítá nejlepší výsledek zahraný na jednotlivých jamkách. Vítěz této JuCad Tour obdrží na konci sezóny manuální vozík JuCad v hodnotě 20 000 Kč. Do soutěže budou započítávané výsledky z těchto RGCML turnajů:  

 

                         

 



jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.NECHANICKÝ Oldřich jn.533243333234433434357
2.KATINA Jan1044433342334333334460
3.ROZSYPÁLEK Zdeněk443443443234434333361
3.ŠESTÁK Dominik844434343234423344361
5.FOUBÍK Pavel jn.335433443224434344463
6.VÁCLAVÍK Petr944333433335524434464
7.MARKUZZI Jiří jn.444544342334433344465
7.HEŘTA Matyáš434434443244434335465
7.VESELÝ Martin645343343325434444365
7.CHLADOVÁ Martina944433432245523445465
11.TOMI David344334443334434444466
11.STANĚK David jn.545333553234424345466
11.BUDKA Petr554434443335433335366
11.KANDRÁČ Michal945443343234424445466
11.GAJDA Marian1255434342334433435466
16.KAFKA Vladimír345444442324424445467
16.KOPEJTKO Stanislav745544442235433344467
16.ŠESTÁK Miroslav744444442234534444467
16.KUNŠTA Antonín745444433233534444467
16.KONFRŠT Martin945444443234433345467
21.ANGENE Sebastian544444342434534454368
22.POSLEDNÍ Iveta245344433345534344469
22.NECHANICKÝ Rudolf sn.345443443334533445469
22.DVOŘÁK Vlastimil jn.445435443324444345469
22.BÁRTA Pavel955444443334534344369
26.VESELÝ Bedřich645443543434434444470
27.GATRALL Mattew154433544335434444571
27.LUDWIG Marian156353433336333345671
27.KODEJŠ Zdeněk635444443335434455471
27.FRÝBL Petr744434443335534455471
31.FOUBÍKOVÁ Paula255444543334534345472
31.KALINOVÁ Irena344444544235535345472
31.NEŠPOR Jiří754444453244534445472
31.NEŠPOROVÁ Liana844454453244534435572
31.KOUDELKA Klára955443443334534445572
31.SCAURI Fabio1154444443345435345472
37.LUDWIG Marian133454534345633535573
37.POS Jiří345445443344534445473
37.HULENA Albert645444444345533445473
37.KUREČKO Ivan1255444353245535345473
41.NĚMEČKOVÁ Amálie246434544335534445474
41.ANGENE Claudie456434544345433445474
41.SOMOL Petr456444544335533435474
41.KRUPNA Karel545545443345524445474
41.HACKER Karel654444453344535435574
41.FILIP Jan644544444345534355474
41.FASCHINGBAUEROVÁ Nataša755353553335434445574
41.KOŽUCHOV Kirill745444544345534444474
41.MARKUZZI Zdeněk sn.955534552345534345474
41.MÁCHA Jan955444553345444345374
41.GAJDA Ivan1155544443335534445474
52.DITTERTOVÁ Silvie145444643345533445575
52.LEGNER Štěpán245544533345534455475
52.PILIP Pavel354444543344644444575
52.VESELÝ Adam455644443445534344475
52.BRÜMMEROVÁ Anna455544443344544445475
52.PUŽEJ Ladislav sn.445444543335535455475
52.MARKUZZI Josef545454443345534355575
52.BOUKAL Robert sn.545444543246534446475
52.KUDLIČKOVÁ Izabela555353543245635444575
52.ZIKMUND Tomáš644544544336444445475
52.PICH Radek765434543245644445375
63.VÁCLAVÍK Daniel144545443346435356476
63.VESELÝ Viktor246446552345534444476
63.HURAJČÍK Martin355443554345425454576
63.KALINA Miroslav355444543344634455476
63.OVSÍK Jaroslav345453533345535465476
63.FOUBÍKOVÁ Paula Marie455444443335544455576
63.PROPPER Ivan556544453335534445476
63.TOBRMAN Oldřich845444543345535445576
71.SLABEJ Roman155743343344454446577
71.LEUCHT Hannes156454544345533454477
71.KŘÍŽKOVÁ Stanislava155544443454533545577
71.MOTL Jan156534543335535554477
71.NECHANICKÝ Oldřich sn.145544444245535555477
71.NOVOTNÁ Pavla555444554335634345577
71.VESELÁ Jana655444544344534455577
71.BENEDIKTOVÁ Aneta655444453346534446477
71.ŠTĚDRÁK Kamil745554554235534446477
71.BUDKA Jan755444543245543555577
81.MALLÝ Karel165353444434537546378
81.SCHENK Thomas154544454344534555578
81.ANTON Petr155455564334433554578
81.ČERNÝ Jonáš455544543354535446478
81.BOROWSKÝ Jiří545454543334544556578
81.HOUDEK Josef655445443346634446478
81.BÖHM Vladimír645545553335634455478
81.FILIPOVÁ Eva856444453345535455478
81.FISCHEROVÁ Lenka1255554553444534445478
90.LIPATOV Nikolay156554443346535444579
90.JANOUDOVÁ Helena sn.256554442345535455579
90.EISELT Patrik244445544347544446479
90.KŘÍŽOVÁ Michaela345454553345534456579
90.MRŮZEK Pavel346554544325544446579
90.KŘÍŽ František456444444445435456479
90.ANGENE Jennifer466344553346624445579
90.FERENC Luděk554454653336535365479
90.LANGÁŠ Petr945545553345535445579
99.ZAVADIL Lukáš154554753344435445680
99.VOLČÍK Michal147446753435433545480
99.SLAVÍKOVÁ Anna257445553346544444480
99.BALEK Zdeněk255553553344535456580
99.SMÉKAL Arun355444444455544446580
99.KONÍČKOVÁ Klára356655533436524536480
99.JEŽKOVÁ Michaela455555554344534455480
99.ČOPÁK Pavel545455543345544456580
99.MERGLOVÁ Vlasta555453543346634546580
99.VOLČÍK Jaroslav655555444344444456580
99.ŠESTÁKOVÁ Renata655444453345534556680
110.FIŠER Petr165445644355433565481
110.KOPÚN František245655443455634454581
110.MEJZLÍK Lukáš265445544245734455581
110.ČECHOVSKÝ Karel jn.455456443345645545481
110.FASCHINGBAUER Hynek455544453346644455581
110.KÖLLN Markéta455545544444634455581
116.ŠTIKA Luboš155455553345545455582
116.MÜLLER-TRUNK Matthias155454454444554465582
116.KNAIZLOVÁ Daniela235354664346634555582
116.HAUPTMANN Werner255555454346634445582
116.RÁŽ Jan255544564344535466482
116.JOHÁNKOVÁ Tamara456454643245734555582
116.ŠTĚTKA Petr444545544336635556582
116.BARTÁK Tomáš455554454355544465482
116.ŠTAUD Marek654544553345635556582
116.ŠTANGL Marie656545553336535446582
126.MAŘÍK Karel jun.165454554456544435583
126.BRILLA Rolf154545655346644444583
126.MÁLKOVÁ Aneta164564545345554445583
126.MÄUSBACHER Jürgen144553464336536646683
126.POS NOVÁ Kateřina256444644346733456583
126.ČAJ Štěpán264354653256644556483
126.JIŘÍKOVÁ Irena255454554355545446583
126.ZIMMEL Jaroslav256455543455533555683
126.JELINSKI Artur355535553346545456583
126.KYSELA Tomáš365545553346445455583
126.POKLONOVÁ Renata466456453346535454583
126.VESELÝ Zdeněk455544553355545555583
138.KUDERA Tomáš145446554445644456584
138.MUDRA Miroslav155544554435645545684
138.POSPÍCHAL Karel155444454356545665484
138.MAŘÍK Karel146554543446535475584
138.SCHÜBEL Reinhard145845544427644455484
138.VINCÍK Pavel266455543445535555584
138.ANTONOVÁ Marcela255545553446634455684
138.PÝCHA Jiří255655445346545445584
138.RICHTERS Eduard345445553445655555584
138.VALTER Pavel345655453455634545684
138.NEUSTUPNÝ Marek455444654445645455584
138.HEROLDOVÁ Eva556555453346535555584
150.HORÁK Otakar155554553345755454685
150.KULT Bořivoj255555543456545455585
150.SOLAROVÁ Iva255554444346545457685
150.KOPÚNOVÁ Jana246454474345645555585
150.IBRAHIMOVÁ Michaela266444653355543456785
150.KNOTE Gabriele265554464446534456585
150.SOLAR Vladimír455554664346634446585
150.BENEŠOVÁ Jindřiška456455663345535456585
158.LUKÁČ Anton155554544354646565586
158.GLEICH Petr155564554355544547586
158.KNOTE Kurt155545654447744454486
158.POSPÍCHAL Lukáš165535544455545448586
158.STILER Jiří256545463345646546586
158.ŠKVÁRA Roman255444553546635566586
158.PETERKOVÁ Vlasta256554553445635457586
158.OSIČKA Bronislav256443554457635456586
158.VOSTÁREK Ladislav457546543444645456586
158.MÁLKOVÁ Stanislava655554544445644656586
158.LINDOVÁ Jana755554554336735456686
169.GÜNTHER Steffen175444554466734455587
169.DVOŘÁK Vlastimil156545553455635556587
169.KALININ Sergey146555554445645456587
169.LOJÍN Václav155445543337645477687
169.KOŠŤÁL Jaroslav255544554456645554687
169.ŠESTÁKOVÁ Šárka456556554346534556587
169.SOUČKOVÁ Anna Luisa455555564346445556587
169.NECHALOVÁ Marie566555653346645445587
169.TOBRMANOVÁ Eva566555553345645456587
169.VALTROVÁ Olga546555564345644546687
179.GRACOVÁ Lucie178534643255555466588
179.ZIKMUNDOVÁ Petra167546643336654455688
179.WÜRDINGER Stefan167445554355654456588
179.PROCHÁZKA Dalibor158455545456834445488
179.PECIČ Ranko275554664346445546588
179.MATĚJKA Milan257444554346744656588
179.MÜLLER Filip257565544456644356488
179.JANDOUŠ Ladislav255645565344545566588
179.SMÉKALOVÁ Gabriela367555563446635454588
188.EPPINGER Aleš166449553347835435589
188.SALLER Albert156454564447636546589
188.HUČKO Milan157455644356535547689
188.KŘIVÁNEK Ladislav155554565437534646789
188.BUDINOVÁ Lenka166576445345635465589
188.MAŘÍK Miroslav174575446345644458489
188.HAKL Luboš sen.157545564347754445589
188.NEŠPOR Jakub165453553446445496789
188.ŠPAČEK Michal185545544245467456689
188.PAVLOVSKÝ Milan165745653346554556589
188.VOPÁLENSKÝ Jiří245655553455646556589
188.ŠTŮLA Zdeněk455555554446645556589
188.LAVIČKOVÁ Jitka456655564244645557589
188.LÁBUSOVÁ Ivana956554553446645556689
202.BOŠ Pavel145544664456555566590
202.CHLÁDKOVÁ Iva166575554456544446590
202.HAVLÁK Zdeněk155456465345755466590
202.PALKO Marian255554654446755555590
202.TOBRMAN Petr285535664258645446490
202.SVOBODA Miloš256536463449735554690
202.MARKUZZI Jiří sn.356554654446646546590
202.KLIČKA Karel456655554436545566590
202.OSIČKOVÁ Renata458554653446544557590
202.ERNI Peter655645643445646557690
212.VAIC Maxmilián184554564546455566491
212.HÜBLOVÁ Martina167555654345644565691
212.JANÍČEK Petr145565654445645459591
212.KNOTE Kurt166646544356646447591
212.KOPEJTKOVÁ Michaela137434794455744456691
212.KALETA Jiří197644554435735545691
212.PALOVAARA Pekka256555554355745467591
212.KNAIZL Zdeněk246446564455745457691
212.HULENA Rostislav375545554446655546691
212.WAGNER Richard456546454456754546691
212.SOROKINA Elena466455564455644566591
212.BERKOVÁ Helena457555554346645466691
212.NECHANICKÁ Marie R.466565553447635646591
212.LINDA Pavel475555664546635545591
226.DVOŘÁKOVÁ Elena155545655455646566592
226.ZITTERBART Jan156654644377735357592
226.HERMAN Jan158564653347635566592
226.PAGÁČOVÁ Lucie156455565547545465692
226.BAJER Aleš157544662555555566692
226.ANGENE Růžena366453574546745556592
232.SOMMER Jan158587454435554475593
232.HROMAS Václav169745664345644546593
232.VAŇKOVÁ Anna166454564447547456793
232.JERMÁŘOVÁ Simona165565555346645566693
232.BRÜMMEROVÁ Barbora366644664446646556593
232.MARKUZZIOVÁ Božena Marta356555564446645557693
232.SÝKOROVÁ Ludmila576655554446645556593
232.WAGNEROVÁ Mária665554654446746556693
240.ZEMAN Vlastimil166645574445557466594
240.POLCAR Ivan175545573455754657594
240.HRDINA Jiří165564668354544567594
240.LINDNER Bernhard165655554445935576594
240.KADLEC Ondřej176655644537844357594
240.TEISSING Tomáš166545755455645566594
240.MANSFELDOVÁ Klára186456474466744455594
240.ITNER René157466854366644355794
240.DEMO Patrik156555564444755557794
240.KELLNER Marek1610595453347524558494
240.KOSTURIKOVÁ Monika267655754337445755694
240.VESELÝ Milan265565554455656457694
240.VOJÁČKOVÁ Libuše367555563555555566594
240.KAZDA Emil366555564446646556694
254.MARTINČA Tomáš165854453455855457795
254.GORIN Boris165845444567744557595
254.GERYCH Jan146544564566645676695
254.VANĚK Václav166456584455544666695
254.PISTEK Kristina155554565356536786695
254.HAVLÁKOVÁ Hana159555554447754566495
254.NUTIL Karel166457543657646565595
254.SLÁMA Tomáš177754654447644555695
254.DENNISON Andrew258744642446855576595
254.PARAMONOV Alexander265555656476644556595
254.PUDIL Petr267555645356645666595
265.PISTEK Miro156556556245656587596
265.UNDUSOVÁ Alice168748543355665555696
265.KUNZ Andreas157466643546655568596
265.BÖTTLER Thomas146666644546755466696
265.MAAK Radka156665463556755655696
265.KORYTA Luděk155556554637766465696
265.VAŠEK Václav146458754547745556596
265.BRASCHKE Gerhard159444666336654557896
265.VINCÍKOVÁ Veronika256655564545546587596
265.BALAŽÍK Josef265645654456745567696
275.ZEMAN Vlastimil jn.166546563457747565697
275.KYDLÍČKOVÁ Václava157666464455537575797
275.DYACHENKO Sergey176665645548655447497
275.FILÍPEK Jiří sen.155654563567856556597
275.BITTERMANN Martina166686664355635556697
275.MATĚJKOVÁ Petra266555664446745558697
281.DRAHOŇOVSKÝ Robin156554665466645659598
281.ŠPAČEK Petr169657564346745546698
281.PŘIBYLOVÁ Nicole155565544536655777898
281.KRAJOVAN Roman158445656647546566698
281.FLORIÁN Ladislav157468564556645566598
281.ŠLEIS Václav265645564456746568698
287.ZIKMUNDOVÁ Martina157485768346644549499
287.SACHS Winfried166655584447656556699
287.ŠMACH Václav156656844456556566799
287.KUNZ Reinhardt156658655357645457799
287.ROUDENSKÝ Petr166955755446944555599
287.MARTINSKÁ Renata176465663456846567599
287.PEKÁREK René257655564555665576699
287.BAŘINA Jiří256665643569645567599
287.STAŇKOVÁ Tereza378465673467745556499
296.NIETERT Manfred1577566943475553676100
296.RUSŇÁK Richard1585565646666365666100
296.WALTER Jaromír15105585554565564665100
296.BENEŠOVÁ Dagmar1556955634467365786100
296.ŠKVÁRA JR. Roman1577545544468666666100
296.LAMBERT Daniel1465575655767466556100
296.KOŠŤÁLOVÁ Věra2775655544557466676100
296.PUDILOVÁ Patricie2675757663566464575100
296.PAČES Tomáš2555667634567555776100
296.POPELÍNSKÁ Kamila3878556634377535486100
296.GAJDA Maxim3564666644567556676100
307.GOLLER Jürgen1578465553565555886101
307.PAULIG Johanna1557448744658745765101
307.TREJBAL Michael1685576655477456555101
307.ŠŤASTNÝ Jakub1555865645466474678101
307.STANĚK David1566558544766457657101
307.DAJBYCH Oldřich1555766646456545589101
307.JOKL Jan1566856564475464767101
307.PECIČOVÁ Jitka2646776543588446576101
307.HRABÁK Václav sn.2877555554557545676101
307.FILIPOVÁ Daniela3564677444577465587101
307.BOUKALOVÁ Blanka3775557525667456577101
307.VESELÁ Veronika3767656633497564476101
307.ŠTŮLOVÁ Borjanka3766556644566555677101
307.ZIKMUNDOVÁ Zdenka4575657634567466586101
321.JEHLIČKOVÁ Marie1766746544567466766102
321.VLASÁK Zdeněk1585757546478455566102
321.PASERINOVÁ Jiřina1676566544667466576102
321.KOTSCHY Jan1886464457656356766102
321.JAAP Alexander1674456734378575597102
326.PADEVĚT František1675565765577564656103
326.PSZOTA Gerhard1755785473458557666103
326.KLÍMA Vít17106665754465444776103
326.KREISINGER Pavel2666666645478456675103
330.SCHÜLER Falk1477775753566565577104
330.TUNYSOVÁ Jana17855665445106455685104
330.JAKI Silvie3776676635587455467104
330.POPELÍNSKÝ Daniel6665665744578455786104
334.TRNKA Zdeněk14666669344810454686105
334.MACHÁČKOVÁ Alena15106567744476475666105
334.VADLEJCH Miroslav1589766643367563975105
334.BÖTTLER Elisabeth1686656644585456687105
334.SAILER Johan1667966543666367667105
334.BURGER Peter14556665844684657106105
334.KRONSTEINER Erich1675745645686557676105
334.ZABOLOTNIJ Šimon2766575744576566577105
334.HURAJČÍK Miloš2795656743696345686105
343.BALA Rami1666856553676567766106
343.DITTERTOVÁ Eva1676766654469465676106
343.FILIPEK Richard1666576546696555595106
343.BRUNA Josef1776666655566476666106
343.MARKWART Jan1866557545865456885106
343.HENCK Thomas1668555784477476566106
343.ŤOK Dan1577575644567658676106
343.MARTINSKÝ Roman1595588555465457776106
343.KOŽUCHOV Fedor1685657546676555677106
343.VÁCLAVÍK Matyáš2776567643577456975106
343.BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg2666655654686566587106
343.MILOTA Rostislav2677565844577475676106
343.PALOVAARA Milena3676676643677467477106
356.WALTEROVÁ Marta1686556543568485788107
356.TEISSINGOVÁ Věra1675966584576455676107
356.VRÁNA Miloslav1885457644766467965107
356.VALTER Romana2566656744568468876107
356.HRABÁKOVÁ Milada5776756643577566686107
361.VÁCLAV Dušan1676678733687555775108
361.HSIUNG Li-Heng1446878546767546678108
361.MOISTNER Matthew dane1886665544696357776108
364.MAŘÍKOVÁ Gabriela16108667944477355576109
364.BENEŠ Václav1878746554655668667109
366.KUNA Jaroslav1798645747476556785110
366.KOČÍ Tomáš17105666742995344869110
366.TRUNEČKA Pavel1788566656576476567110
366.NOVÁK Petr3876669554586355778110
370.ZBINYAKOV Alexey1676977655567476576111
370.OSINTSEV Yuri1879686654587474575111
370.RAISLOVÁ Daniela jun.1895657644777667674111
373.POLCAROVÁ Soňa1676676755767557785112
373.WEBER František1586666945676966656112
373.KOLÁŘ Martin18975566644674558107112
373.HÜBL Petr1664656557599656787112
377.PŘIBYL Zdeněk17106555563689667766113
377.JEŘÁBEK Michal14964677546984558106113
377.KALAŠOVÁ Zuzana1657578565567587696113
377.MATĚJKA Jiří17767566437994556107113
381.ANDREJCO Jiří15664577567781076765114
381.MOTLÍKOVÁ Jana17566667577673765108114
381.ŠIKTANC Miroslav1686667754578577686114
381.SAILER Julian1596546763997755885114
385.HEPNAR Vít181177657634564571086115
385.THEIERL Niklas1685757666676584878115
385.HORÁKOVÁ Dana1697695865576466578115
385.KRONSTEINER Friedy1786677645676467878115
385.MÁLEK David1675767656587456997115
385.PINKASOVÁ Zdena1996656945668474768115
385.MÜLLEROVÁ Bronislava2766757955678466687115
392.VOLMŮTOVÁ Barbora1797776853779475576116
393.GRACA Petr1577677954496858677117
394.BITTERMANN Maxmillian1786677664679666678118
395.ŠMACHOVÁ Pavlína191086766544893566107119
396.SCHOLZ Andreas16765769445910466989120
396.MÜLLEROVÁ Karolína1698787744678667677120
396.JURYŠTA Evžen161087878546710455677120
396.KODEJŠOVÁ Ivana3786777844788457788120
400.NOVÁ Radka1797655754599688777121
401.TOMAN Jan1985686755798586677122
401.HÁJEK Václav1778587654597696896122
401.BERÁNEK David17865686765595881076122
404.STRNAD Michal1999667856576586777123
405.SLIZHOVA Natalia1887779648678557787124
406.MÁCHA Jakub17997777645886576710125
407.SIEBERT André19105598955987846776127
408.ŠTĚDRÁKOVÁ Zdeňka1888667665779587997128
408.MÍKOVÁ Veronika177657694489105767912128
408.MATĚJKOVÁ Dagmar11097757854779567979128
411.MAAK Andreas19109987645798559568129
412.PAČESOVÁ Eva19796879578910377888135
413.MÜLLEROVÁ Veronika19109699955788667888137
414.SAILER Sigi19786811104891076798810145
415.KOZLOVSKA Magdalena11014108109765811946981110155


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
ACKERMANN Peter167655645586456895
ANGENE Gerd16887674557555866
AVDAN Cemil146445764465655574
BERGMANN Christine1566664447646676
BETKA Jan1554545466356665
BETKOVÁ Helena168474457454665
BREUER Bernd168677644468667776
BRUNOVÁ Jana188677674568856678
BRUNS Hans-wilhelm166665554335655575
CHLÁDEK Ivo15445644456555666
DREBITKO Iva1576675447456666
DREBITKO Joseph166665675355745766
DVOŘÁKOVÁ Jitka16755687566764675
EISELT Jan186986644567676787
FILIP Karel16743774558546666
FRIEDRICH Petra17875745566786
FRON Miroslav16877754587467776
FUNCK Gerhard157777764546356586
FUNCK Herta176656644568477586
GARCOVICH Clara155455574436444565
GÖRNER-HEROLD Claudia16857663684676
GÖTZ Karel187666865476735877
HERA Ivan ml.1765465568454776
HERA Ivan st.1664546568565565
HERODKOVÁ Eva16565667436535556
HEROLD Sascha145644343265444455
HEROVÁ Marie1557565656955685
HERRMANN Anita Karla1675778557785686
HORNUNG Wolfgang16666555555364465
KAMPF Jürgen176555544666545667
KNAIZL Zdeněk185667555977357557
KNALL Alice15854654366766597
KNÖRNSCHILD Thomas16645575445543566
KOLMAN Martin175657644556565576
KOZLOVSKY Paul Thomas110118129979410789118
LUDVÍK Dan1976675798577676
MALEČKOVÁ Jana166556844466554565
MAREŠOVÁ Petra155566455555456467
MARINIOK Dieter158554564556745555
METZ Tomáš18896764658745786
MÁLEK Lukáš1764441054464574654
MÜLLER-TRUNK Leopold165643543445464565
NEIDHARDT Lucas145445444546656556
NEUBAUEROVÁ Hana sn.17866675656568
NEUSTUPNÝ David287756654457456666
NUTILOVÁ Ludmila177666765566757676
OLIVIERUS Jan1856107564349555867
PRAVDA Josef155546444375355566
PUZANKOV Maxim177656855656457667
RAHM Doris165566335764668
RAUSCH Dietmar14655556666
RIES Wolfgang16875665568947756
RŮŽIČKA Michal175445734466445674
SCHNEIDER Peter157455643345344665
SLIZHOVA Eleonora158566645455577767
STÁREK Vladimír19976784567868898
UHLIG Malte178747544466645554
VINKLER Jindřich166575553555344555
WICHLER Klaus168656554356665586
ČERNÁ Jana1576577445746677
ŠNAJDR Radek156554445457444656
ŠNEBERGER Michal1565654365365575
ŠÍMA Milan17655674446745457
ŠÍMOVÁ Naďa16665456836676



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
29.9.2019RGCML PROQUIP OPENMariánské Lázně 2017Brutto
1.9.2019ZZ Masters by Wine Open Golf TourMariánské Lázně 2017Brutto
17.8.2019KING´S CUP 2019Mariánské Lázně 2017Brutto
11.8.2019RGCML - GC HOFMariánské Lázně 2017Brutto
3.8.20193. Memory MS CUPMariánské Lázně 2017BRUTTO
13.7.2019RGCML > MARKUZZI CUP 2019Mariánské Lázně 2017Brutto
29.6.2019RGCML > SCOTTISH ROYAL TROPHYMariánské Lázně 2017Eklektik
22.6.2019Mistrovství RGCML 2019Mariánské Lázně 2017Brutto ženy PRO - 18,4
22.6.2019Mistrovství RGCML 2019Mariánské Lázně 2017Brutto muži PRO - 18,4
16.6.2019RGCML by JuCadMariánské Lázně 2017Eklektik
2.6.2019RGCML Mariánské Lázně 2017Eklektik
19.5.2019RGCML > Freundschaftsturnier mit GC StiftlandMariánské Lázně 2017Netto A
19.5.2019RGCML > Freundschaftsturnier mit GC StiftlandMariánské Lázně 2017Netto B
19.5.2019RGCML > Freundschaftsturnier mit GC StiftlandMariánské Lázně 2017Netto C




xx